Сортировать по: изменению
Главный герой ленты, неприметный и застенчивый студент Рубен, мечтает добиться расположения красавицы-однокурсницы Норы. Неуклюжие попытки парня выйти из беспросветной френдзоны и проявить себя настоящим мужиком приводят его в Амстердам, где Рубен участвует в поставке наркотиков и попутно сталкивается с опасной нидерландской мафией. В путешествии по безумному городу его сопровождает девушка мечты и невыносимый друг детства. Но возможности отступить у бедняги уже нет: на кону стоит жизнь и сердце любимой.
История о матери-одиночке, едва не погибшей после зверского изнасилования, совершенного на глазах ее маленькой дочери. Когда родители насильников-подростков, выпущенных под залог, нанимают известного адвоката, сами жертвы и их показания подвергаются уничижительным нападкам. Но в это же время у героинь появляется решительный и безжалостный защитник.
Пятеро детей просыпаются в городе, где никого нет. Разом пропали все люди, и что же именно случилось, - детям не ясно. Ко всему прочему, они ничего не помнят из того, что было до этого странного события. Постепенно, пытаясь выяснить картину происходящего, группа подростков осознает, что в городе кроме них есть и скрытый враг, пытающийся убить попавших в западню детей. Ситуация осложняется и тем, что выехать из города невозможно из-за образования по всему окружному периметру загадочного тумана.
Когда во время отпуска в Берлине австралийская фотожурналистка Клэр встречает Энди, харизматичного местного парня, между ними мгновенно возникает взаимное притяжение. После совместной прогулки по улицам Берлина наступает ночь страсти, но то, что на первый взгляд кажется началом бурного романа, неожиданно принимает зловещий оборот. Клэр просыпается на следующее утро и понимает, что Энди ушел на работу, оставив ее запертой в своей квартире. Казалось бы, нелепая ошибка. За исключением того, что он не собирается ее отпускать. Когда-либо.
Звільнили з роботи? Підготуй найзухваліше пограбування в історії! Джиммі Лохан блискавично підбирає команду «фахівців», здатних на таку аферу, і сподівається вийти сухим з води. Будь як Лохан!
«Приключения медведя Бригсби» — детская телепередача, снятая для одного-единственного зрителя: Джеймса. Когда передача внезапно прекращается, жизнь Джеймса меняется навсегда, и он решает закончить историю самостоятельно.
Два суперагенти 70-х років XIX століття, що володіють технологічними штучками, рятують президента США Гранта від лиходія-винахідника Лавлейса (Брана), який бореться за володіння південними штатами. Розлючений на весь світ, безногий каліка при відсутності дітородного органу оточив себе цілим гаремом красунь, чим, імовірно, постійно підтримував у собі розжарення ненависті.
Страна:
сша
Год:
1999
У Нью-Йорку орудує серійний вбивця. Його жертви - чоловіки середніх років, любителі інтимних знайомств по оголошеннях в газеті. Але, на жаль, побачення закінчуються для романтиків плачевно: їх оголені трупи знаходять з кулею в голові, в одній і тій же позі ... Відшукати вбивцю доручено досвідченим детективам Френку Келлеру (Аль Пачино) і його напарнику Шерманові (Джон Гудман). Поліцейським приходить в голову блискучий план. Вони вирішують розмістити в газеті власне оголошення і, тим самим, зловити вбивцю «на живця».
Страна:
сша
Год:
1989
Скромному фотографу Браяну Лайтхаусу не пощастило. Абсолютно несподівано він опинився в боргу перед хорватським кримінальним авторитетом Владиславом Нікітіним. Тепер Браяну потрібно одружуватися на дочці бандита Маші, щоб та змогла безперешкодно отримати американське громадянство, а потім спокійно розлучитися. Є й інша умова: шлюб - шлюбом, але до нареченої горе-наречений і пальцем не повинен торкатися. І це найбільш непроста частину договору, бо дівчина - розкішна красуня. Справа ускладнюється і тим, що під час медового місяця на далекому екзотичному острові новоспечену дружину викрадають невідомі. Її повернення стає для Браяна питанням життя і смерті...
Страна:
сша
Год:
2011
На дворі 28 століття. Валеріан і Лорелін – команда відмінних агентів. Їх шлях лежить на Альфу – Місто тисячі планет, яке постійно розширюється, і де різні цивілізації протягом багатьох років обмінювалися знаннями, досвідом і культурою. Завдання Валеріана і Лорелін від Міністерства Захисту – підтримувати порядок всюди, де є люди. У центрі Альфи починають відбуватися дивні події, у чому провиною темні сили. Існування Міста тисячі планет знаходиться під загрозою, а значить і Всесвіт у небезпеці. Валеріан і Лорелін повинні знайти загрозу і знищити її, інакше постраждають мільйони невинних особин різних видів.
Юний агент ФБР Генрі, виконуючи чергове завдання, залишає рідний дім на три роки, залишаючи в гордій самотності свою повну одиноку матусю Марту. Наступного разу, коли він її побачить, вона вже постане перед ним в образі прекрасної блондинки Марти, яка має намір в останні роки швидкоплинної молодості взяти від життя все. І в своїх прагненнях вона, не знаючи перепон, заводить романи направо і наліво, не гребуючи ні лисими італійськими кухарями, ні безвусими молодиками на мотоциклах. Від всього, що відбувається у Генрі йде обертом голова, але остаточно грунт у нього вислизне з-під ніг у той момент, коли Марта зустріне якогось Томмі, а Генрі в ФБР накажуть стежити за новим кавалером його мами, зважаючи на широку популярність останнього в Інтерполі.
Год:
2008
Страна:
сша
Колись прекрасна планета Етернія лежить в руїнах, ставши жертвою демонічного Скелета і його підлих прислужників. Герой Етернії Хімен і його прихильники біжать на планету дивних істот і звичаїв. Це Земля, наступне поле бою зі Скелетом і його посіпаками!