Соняшник, як намалювати соняшник, #draw, як намалювати соняшник олівцем крок за кроком

miljon
02.07.2017
miljon
39просмотров
Посмотреть позже
Соняшник, як намалювати соняшник, #draw, як намалювати соняшник олівцем крок за кроком
Напевно, одним з найпростіших уроків буде урок "Як намалювати соняшник". Малюнок соняшника майже повністю нагадує урок малювання ромашки, пелюстки соняшника не білі, а жовті і, звичайно ж, сам квітка набагато більша.
Щоб правильно намалювати соняшник почніть спочатку малювати стебло і листки, попередньо намалювавши загальний контур квітки соняшника. Переконавшись, що пропорції дотримані, можете намалювати пелюстки соняшника.
1. Початкові контури соняшника
Зовсім нескладно спочатку намалювати коло для квітки соняшника та накреслити простим олівцем попередню лінію його стебла.
2. Подвійний контур для пелюсток
Серцевина квітки, у якій знаходиться насіння у зрілого соняшника, досить велика, тому всередині квітки соняшника намалюйте ще одне коло, трохи меншого діаметру. На стеблі нанесіть кілька штрихів простим олівцем. Вони будуть орієнтиром для розташування листя соняшника.
3. Як намалювати пелюстки соняшника
Щоб пелюстки соняшника були симетричними і акуратними потрібно намалювати два кола. Малюючи між ними пелюстки, ви вже не помилитеся в їх розмірі. І всі вони будуть майже однаковими і розташовуватися строго по колу квітки соняшника. У центрі у квітки є невеликий "острівець", що з'єднує соняшник зі стеблом. Його теж потрібно намалювати, щоб квітка була як справжня.
4. Видаліть зайві контурні лінії
На цьому етапі потрібно лише видалити зайві лінії верхнього контуру кордону пелюсток соняшника. Видаляйте їх акуратно, щоб не стерти вже намальовані пелюстки.
5. Малюнок стебла і листя соняшнику в деталях
Тепер потрібно акуратно з малюнка видалити контури нижньої межі пелюсток соняшника і ось тепер квітка соняшника майже закінчена. Залишиться лише розфарбувати пелюстки в жовтий колір, але це краще зробити на останньому етапі. Зараз потрібно намалювати для соняшника стебло і листя більш детально. Нічого складного в цьому немає. Малюйте листя абсолютно довільної форми, адже головна увага в малюнку буде притягувати квітка.
6. Малюнок соняшника потрібно розфарбувати
Как нарисовать How sketch, як намалювати, #drawing, #draw, how to draw, Олівець Малювець
Учимся рисовать вместе. Почти каждый человек пробовал рисовать. У одних получается лучше, у других не очень. Но мы все рисуем. Особенно в детстве. Давайте научимся сами, научим детей рисовать.
_
https://www.youtube.com/channel/UCzazDCYN9M5XvneDXP456-Q
https://youtu.be/XRAdtxpHvPE
https://youtu.be/onvEG8uTzf8
https://youtu.be/o1i9Z8lwJfQ
Комментарии (0)
Еще
ЧистоNEWS за 17.05.2016
20:05

ЧистоNEWS за 17.05.2016

2 года назад
Следующий ролик