Бджола, як намалювати бджолу, #draw, як намалювати бджолу крок за кроком, малюнок бджоли

miljon
12.06.2017
miljon
17просмотров
Посмотреть позже
Бджола, як намалювати бджолу, #draw, як намалювати бджолу крок за кроком, малюнок бджоли
Малюнок бджоли, як правило, потрібен для ілюстрації до мультфільму "Бджола Майя". Іноді намалювати бджолу потрібно з інших причин. Треба намалювати як бджола залізла у вулик, або сцену з улюбленого мультика про бджілку.
У бджоли багато дрібних деталей, що ускладнює малювання, але зате малюнок бджоли буде хорошим уроком для дітей, які захоплюються малюванням, оскільки розвиває уважність і вміння витримувати пропорції. Малювати бджолу буде набагато простіше поетапно. Спочатку намалюйте три овали крок за кроком, дотримуючись уроку, і у вас вийде справжня картинка бджоли.
1. Початкові контури малюнка
Як завжди, намалюйте нескладні контури. Для бджоли ми намалюємо два овали для тулуба і невелике коло для голови. Тулуб у бджоли складається з двох частин. Верхня частина для лапок і крил, а нижня - це тільце, де зберігається мед і жало. До речі, жало бджоли використовують для оборони тільки один раз і після укусу бджола гине й сама.
2. Як намалювати бджолині лапки
Щоб намалювати бджолині лапки можна скористатися навіть лінійкою. Згодом ці лінії можна поправити. Головне точно зробити розмітку розташування лапок на малюнку. Задні лапки відразу намалюйте злегка зігнутими. Щоб точніше намалювати пропорції, періодично поглядали на малюнок або фото бджоли.
3. У бджоли чотири крильця
Крила у бджоли парі з кожного боку. Переднє крило велике, а нижнє трохи менше. Також як у оси і мухи, крила у бджоли майже прозорі, з безліччю прожилок. Їх обов'язково потрібно намалювати, інакше малюнок виглядатиме незавершеним. Іноді деякі втрачені в малюнку деталі можуть зіпсувати загальне враження.
4. Малюнок бджоли майже закінчений
Ось бачите, як легко і швидко ми підійшли до заключного етапу малюнка бджоли. Але цей етап досить складний і тому потрібно максимально приділити йому увагу. Намалюйте спочатку очі на голові і вусики. На спині намалюйте контури ділянок, які після затемните м'яким простим олівцем. Лапи у бджоли "волохаті", потрібно це врахувати і на кожній лапці є маленький гачок. З їх допомогою бджоли утримуються на поверхні під час сильного вітру.
5. Заключний етап малюнка бджоли
В заключному етапі малювання бджоли потрібно тільки тонувати м'яким простим олівцем. Забарвлення у бджоли зовсім неяскраве, не таке як у оси, тому можна обійтися без кольорових олівців. На тілі бджоли є поперечні смужки. За допомогою дрібних штрихів простим олівцем намалюйте на лапках і тільці бджоли ворсинки. Ну і, звичайно ж, потрібно намалювати квітку, на якій сидить бджола. Щоб картинка бджоли вийшла більш колоритною, квітку можна розфарбувати кольоровими олівцями, тільки не надто яскравими, інакше вся увага глядача буде спрямовано на квітку, а не на бджолу.

Как нарисовать How sketch, як намалювати, #drawing, #draw, how to draw, Олівець Малювець
Учимся рисовать вместе. Почти каждый человек пробовал рисовать. У одних получается лучше, у других не очень. Но мы все рисуем. Особенно в детстве. Давайте научимся сами, научим детей рисовать.
_
https://www.youtube.com/channel/UCzazDCYN9M5XvneDXP456-Q
https://youtu.be/lJwtZPQiPlg
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=hN-DcoP-ab8
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=6u7cO8k0d3A
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_f8egfHavnw
Комментарии (0)
Еще
Фіксики.E86.Бджола
06:05

Фіксики.E86.Бджола

2 года назад
Танці з бджолами
11:48

Танці з бджолами

3 года назад
Следующий ролик