Епілог / Тур "Сонце" / Антитіла

Music
31.05.2017
juliakuklean
301просмотра
Посмотреть позже
Коли ми оголосили вертолітну площадку місцем фінального концерту туру «Сонце» в Києві, дехто здивувався, більшість затамувала подих.

Але «Антитіла» давно планували влаштувати для своїх друзів і фанів щось незвичайне, і жодного разу не засумнівалися у виборі локації для київського концерту.

Завдяки зусиллям великої команди, яскраве шоу на схилах Дніпра стало унікальною подією як для «Антитіл», так і для всіх тих, хто прийшов на концерт і крокує з командою пліч-о-пліч багато років.

Подолавши дощ, ми разом із трьома тисячами людей зробили потужне шоу, з енергетикою та атмосферою, яка не зітреться з пам'яті ніколи. Коли людей об’єднує спільна мета і музика, вони здатні створити щось особливе.

Тарас Тополя: «Ми завершили без перебільшення величезний тур «Сонце». Останній концерт в Києві – це було неймовірно! Коли побачили передпродаж, почали перейматися, чи вмістить площадка всіх бажаючих. Так, було щільно, але дуже атмосферно. «Антитіла» зібрали друзів, зібрали людей цілими сім’ями до себе, на великий концерт, і ми не зупиняємось, це лише етап нашого творчого шляху, лише один відрізок, який ми пройшли разом. Впевнено, з посмішками. Попереду купа нових планів».

www.antytila.com
https://www.facebook.com/antytilaofficial/
https://soundcloud.com/antytilaofficial
Комментарии (0)
Епілог / Тур "Сонце" / Антитіла cмотреть онлайн