ДУЭТ МОЛОТОВА-РИББЕНТРОПА - "Русское поле"

Music
18.02.2016
focusmania
1 412просмотр
Посмотреть позже
В ХХ столітті більше 94 мільйонів людей в різних країнах світу було вбито комуністичними диктатурами, керованими Росією. 32 мільйони стали жертвами нацизму.

60 мільйонів загинуло в полум’ї Другої світової війни, яку спільно роздмухали нацистський та радянський режими. Ще 60 мільйонів стали біженцями.

Лише через два роки після початку Другої світової сталінська Росія вступила у війну проти своєї нещодавньої союзниці — гітлерівської Німеччини.

В підсумку Росія отримала лаври переможниці та контроль над країнами Центральної та Східної Європи, які вона «звільнила» від колишніх союзників-нацистів.

На півстоліття Польща, Чехословаччина, Угорщина та ін. втратили суверенітет і потрапили за залізну завісу соціалістичного табору — в них було встановлено диктатури, які підкорялися безпосередньо Москві.

Росія, на відміну від Німеччини, не мала свого Нюрнберзького трибуналу. Безкарність породжує нові злочини: на початку ХХІ століття Росія знову змінює кордони Європи, анексувавши український Крим та окупувавши частину Східної України, а також знищує бомбардуваннями сирійські міста, спричиняючи «мігрантську кризу» в Європі.

Росія знову готується виступити в ролі «визволительки» — лишень не від «фашистської чуми», а від «близькосхідної навали», яку сама й створює, бомблячи Сирію та наводнюючи Європу потоками біженців.

Чи готові ви бути «визволеними»?

http://ukrcult.com/
https://www.facebook.com/sirkoclothing/
http://ol-shop.com.ua/
Організація концертів: 067 977 97 96
Комментарии (0)
ДУЭТ МОЛОТОВА-РИББЕНТРОПА - "Русское поле" cмотреть онлайн
Еще
Артур. Трейлер
02:32

Артур. Трейлер

2 года назад
LOBODA - Нежность (backstage)
04:44
Касл сезон 3 серия 5
43:12
Следующий ролик