Дружба - це диво. 1 сезон. 24. Добре те, що совам і всім добре (Owl's Well That Ends Well)

Посмотреть позже
У чарівному світі, населеному різними казковими істотами, розкинувся мальовничий край Еквестрія. Тут мешкають поні різних видів: єдинороги, що володіють магією, пегаси, які вміють літати і стежать за погодою, і працьовиті земні поні. Вони живуть в гармонії та злагоді між собою.
Історія розпочинається із Твайлайт Спаркл — молодої поні-єдинорога, що усе своє життя присвячує навчанню під крилом своєї наставниці Принцеси Селестії. Та на жаль, сумлінне ставлення зовсім не залишає їй часу на друзів. І от, одного дня, за дорученням Принцеси, Твайлайт опиняється у невеликому містечку Понівіль, де зустрічається із п’ятьма поні: чесною та працьовитою Еплджек, атлетичною та самовпевненою Рейнбоу Деш, елегантною та шляхетною Реріті, доброю та сором’язливою Флатершай і веселою та компанійською Пінкі Пай. Знайомлячись із ними ближче, Твайлайт розуміє, яка все ж таки дивовижна річ — справжня дружба. Разом нові подруги вирішують різноманітні проблеми — від маленьких незгод між собою до міжусобиць та загроз гармонії усього краю; і з кожною такою пригодою Твайлайт дізнається щось нове про дружбу, про що розповідає Принцесі Селестії в листах.
Мультсеріал задумувався для сімейного перегляду, проте небайдужість творців, а відтак надзвичайно якісне його виконання сприяли тому, що My Little Pony: Friendship is Magic завоював шалену прихильність у дорослішої аудиторії.
Комментарии (0)
Дружба - це диво. 1 сезон. 24. Добре те, що совам і всім добре (Owl's Well That Ends Well) cмотреть онлайн
Еще
Comedy Club - The best (13.08
38:11
мультфильм
05:43

мультфильм

7 лет назад
Без названия
03:15

Без названия

7 лет назад
Следующий ролик