Неонацист Михальчишин шукає спонсорів на "революцію"?!

Телевидение
06.04.2013
Dudniksasha
636просмотров
Посмотреть позже
Неонацист Юрій Михальчишин, відомий своїми епатажними заявами, фактично зізнається "як людина яка знається в організації масових заходів", що всі організовані ним у Львові масові заходи "аля-гітлерюгенд", були тісно пов'язанні з фінансуванням:
"Треба мобілізовувати всіх, кого можна і не можна. А вона потребує серйозної ресурсної бази -- так, в це треба вкладати кошти. І на сьогоднішній день таких коштів або немає, або їх не готові жертвувати саме в такий спосіб..."
http://tvi.ua/new/2013/04/05/chomu_sohodni_ne_stavsya_spravzhniy_politychnyy_perevorot

Нагадаємо, напередодні обрання до ВРУ, у 2012р., Михальчишин заявляв на мітингу у Києві:
"Сьогодні остання мобілізація перед війною. За два тижні "Свобода" почне справжню боротьбу проти влади. Сьогодні ми говоримо про революцію, але не про ту цитрусову революцію, яка створена на гроші американських політтехнологів. Ми говоримо про революцію, яка була за Коліївщини."
http://gazeta.ua/articles/politics/_sogodni-ostannya-mobilizaciya-pered-vijnoyu-svobodivec-zibravsya-vlashtuvati-kol/460817

Виходить "Коліївщина" відклається, шукаємо знову "гроші американських політтехнологів"?! ))

Ця телевізійна сповідь неонацистського провокатора Михальчишина, ще раз підтвердила штучність неонацистських ідей в Україні, які підживлюються фінансово з тих фондів, які виділяються на дискредитацію України, українського політикуму і українського націоналізму зокрема.

Але "інтелектуалам" з середовища фанатів Михальчишина, цього не осягнути, доки ними не скористаються, і не кинуть.
Комментарии (0)
Неонацист Михальчишин шукає спонсорів на "революцію"?! cмотреть онлайн
Еще
Козирне життя 20.05
26:07
ВСТАНЬ И ИДИ! :-)
00:35

ВСТАНЬ И ИДИ! :-)

5 лет назад
Следующий ролик