Брати Гадюкіни - Хто ти?

Music
09.07.2019
juliakuklean
0просмотров
Посмотреть позже
Брати Гадюкіни
Хто ти?

Музика – І. Мельничук;
слова – Б. С. Лепкий, І. Я. Франко, І. Мельничук;
аранжування - П.Крахмальов, І. Мельничук;
запис – «Студія 211», звукорежисер В. Телезін;
в записі також брала участь струнна група симфонічного рок-орекстру BREVIS, керівник Г. Фіськов.


Пісня «Хто ти?» написана за мотивами трьох найхітовіших «мєдляків» гурту «Брати Гадюкіни» - «Роксоляна», «Жовті Стрічки» та «Соломія». У ній найромантичнійший «сексуальний мОньяк» Павло Крахмальов з притаманною йому іронією повідає нам про враження від зустрічей із звабливим минулим. Хто ця жінка, що пройшла повз, озиралась і кліпала очима? Когось вона дуже нагадує... Напевно, таке бувало з кожним. Іноді цікавість переважує, а часом і наштовхує на роздуми.

Павло Крахмальов:
«В мене є така особливість – я дуже погано запам’ятовую обличчя. Але почуття й емоції ще довго зберігаються в моїй голові. Напевно, прийшов вже час не розкидати, а збирати каміння. Якось я сказав Ігорю: давай напишемо пісню, в якій зберуться всі ліричні героїні, які були у творчості Гадюкіних.
Так хто ж ця загадкова дівчина? Інтрига. Але коли повз мене йде красива жінка, я подумки присвячую цю пісню їй.»
Ігор Мельничук:

Гріх не згадати пісню “Час рікою пливе”. Я “позичив” кілька фраз з вірша Івана Яковича Франко. Який, у свою чергу, звернувся до поезії Богдана Сильвестровича Лепкого... Життя триває! Головне – бути при пам’яті.

Пісня «Хто ти?» увійде до наступного альбому «Сміх і Гріх», реліз якого запланований на осінь цього року. Вже відбулися прем’єри пісень:

«Крав» - https://www.youtube.com/watch?v=27aCca06kwM
«ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love» - https://www.youtube.com/watch?v=EtVnGJaHQhw
«Сафарі» - https://www.youtube.com/watch?v=z-bczhq2RVs
«Сивина в бороду» - https://www.youtube.com/watch?v=G5xFW9S38vA

Брати Гадюкіни цього року святкують 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.
За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.
Комментарии (0)
Брати Гадюкіни - Хто ти? cмотреть онлайн
Оскар 2010  Logorama
08:24

Оскар 2010 Logorama

6 лет назад
Еще
Quashqai_promo_skate
00:41

Quashqai_promo_skate

5 лет назад
Следующий ролик