HELLO - АНТИТІЛА / Стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello!

Music
13.11.2018
juliakuklean
6просмотров
Посмотреть позже
Антитіла готували цю подію майже два роки!

Відома українська поп-рок група зібралась у стадіонний тур «Hello», присвячений новому альбому та десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та у соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передало настрій майбутніх стадіонних концертів та підписали його:

«Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!
Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.
Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, «ТДМЄ» і «Лови момент» обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому «Hello», в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів».

Перший концерт в рамках стадіонного туру «Hello» відбудеться 25 травня у 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти у Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці в Палаці Спорту на День Студента.

В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи.

АНТИТІЛА - більше ніж музика.

Квитки вже у продажу.
TicketBox: https://bit.ly/2Q0H8mM
Kontramarka: https://bit.ly/2DiEUrX


Приєднуйся до нас у зустрічах Facebook, запрошуй своїх друзів, будь вкурсі новин, слідкуй за акціями та розіграшами від гурту Антитіла.
https://bit.ly/2PUTc8S
Комментарии (0)
HELLO - АНТИТІЛА / Стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello! cмотреть онлайн